Staviori
Staviori

Záruka

Na všechny produkty se vztahuje záruka výrobce, jež standardně trvá 24 měsíce, po této době Vám Infinity poskytuje podmínečnou záruku: pokud se něco stane, kontaktujte nás- pokusíme se Vám pomoci. Prodáváme produkty, který nemají právo na vadu.

Kromě toho svým zákazníkům Staviori nabízí bezplatnou službu obnovy/čištění nakoupených šperků ze zlata s drahokamy. Podmínkou pro její realizaci je odeslání šperků k Nám na vlastní náklady a úhrada nákladů spojených s novým odesláním zboží k Vám.

Formulář reklamace / vrácení / výměny zboží

V případě nutnosti vrácení, výměny nebo poškození zboží , prosíme o jeho odeslání spolu s vytištěným a vyplněným formulářem.

Opce

Partnerzy ratyPartnerzy PayuPartnerzy InPostPartnerzy InPost

Staviori je především značka pro investiční šperky nejvyšší kvality, drahokamy; diamanty, safíry, rubíny nebo drahé kovy, jako například zlato nebo stříbro. Mimo to se v naší nabídce nalézají také zásnubní prstýnky, široký výběr zlatých a stříbrných šperků pro každou příležitost a investiční diamanty. Naše šperky se vyznačují vysokou kvalitou, jelikož jako jediná společnost nabízíme výrobky z dokonalého, 18-karátového zlata. Italský design a nejvyžší kvalitu provedení oceňují nároční zákazníci, jejichž požadavkům vyhovujeme již řadu let. Seznámte se s naší nabídkou!