Staviori
Staviori

Dodací lhůta

Snažíme se všemožně, aby objednané zboží dorazilo k zákazníkovi co nejdříve, a proto jsou objednávky vyřizovány ihned, jak je to možné.

Termín realizace objednávky je maximálně 5 pracovních dnů, až na prstýnkys nestandardní velikostí (V takovém případě nás kontaktujte pro stanovení doby doručení) nebo šperky vyráběné v rámci individuální objednávky (kolem 4 týdnů).

Využíváme služby společnosti GLS, protože se jedná o nejdostupnější způsoby dodání, díky čemuž Vám nevznikají žádné další výdaje.

Všechny naše zásilky jsou pojištěny a řádně zabalené

Máme plnou odpovědnost za doručení zboží k zákazníkovi v perfektním stavu. Spolu s potvrzením o odeslání obdržíte e-mail aktualizuje pořadové číslo, takže můžete sledovat svůj balíček.
V případě ztráty nebo poškození zásilky, pošleme zpět klientovi nový balíček.

Opce

Partnerzy ratyPartnerzy PayuPartnerzy InPostPartnerzy InPost

Staviori je především značka pro investiční šperky nejvyšší kvality, drahokamy; diamanty, safíry, rubíny nebo drahé kovy, jako například zlato nebo stříbro. Mimo to se v naší nabídce nalézají také zásnubní prstýnky, široký výběr zlatých a stříbrných šperků pro každou příležitost a investiční diamanty. Naše šperky se vyznačují vysokou kvalitou, jelikož jako jediná společnost nabízíme výrobky z dokonalého, 18-karátového zlata. Italský design a nejvyžší kvalitu provedení oceňují nároční zákazníci, jejichž požadavkům vyhovujeme již řadu let. Seznámte se s naší nabídkou!