Staviori
Staviori

Zásnubní prsteny

Jaká velíkost?

Nejlepší způsob, jak si změřit velikost prstu, na kterém bude prsten nošen, je použít zvláštní zlatnickou měrku. Tehdy se vyhne riziku chyb. Bohužel to není vždycky možné, zejména v případě zásnubních prstenů, jež mají být překvapením.

V této situaci je potřeba vědět, že:

- nejpopulárnější velikost zásnubního ženského prstenu je 52, ale tento případ bohužel připouští hodně možností.

- nabízíme standardní velikosti prstenu od 50 do 58. V případě nestandardních rozměrů prosím, kontaktujte nás pro stanovení ceny a doby doručení.

- obvykle se zásnubní prsten nosí na prsteníčku levé ruky.

- jak vnitřní průměr, tak obvod nejsou rozměrem prstenu, ale na jejich základě lze určit velikost (viz. tabulka velikosti).

Velikost prstenu - MĚRKA

POZOR! Pamatujte si, že měření domáckými způsoby je vždy orientační a nedá Vám 100% jistoty při výběru vhodné velikosti prstenu

- Každý prst u každé ruky je jiný a v případě měření vnitřního průměr jiného prstenu za účelem určení jeho velikosti a tím zjištění správné velikosti prstu, na kterém bude nošen zásnubní prsten, je opravdu nutné, aby prsten pocházel z prstu, kde bude zásnubní prsten opravdu nošen.

Výměna prstýnku na jinou velikost

Našim zákazníkům zaručujeme možnost bezplatné výměny velikosti zakoupeného prstýnku do 30 dnů od jeho nákupu, proto se při koupi zásnubního prstýnku nemusíte trápit, zda zvolená velikost bude správná. Až se ukáže, že se prstýnek nehodí, odešlete jej k nám, abychom jej vyměnili na produkt se správnou velikostí. V takovém případě se platí jenom za zpětnou zásilku k nám.
Může se stát, že prstýnek už bude použit nebo nebudeme mít k dispozici požadovanou velikost, tehdy existuje možnost změny velikosti u našeho odborného zlatníka. Je to podobná situace jako v případě produktů s nestandardní velikostí. První změna je zdarma, až na velikosti nad 58. Tehdy cena za změnu velikosti je stanovena individuálně pro jednotlivé modely. Nezapomeňte připojit Formulář pro vrácení zboží , jenž se nachází níže.

Opce

Partnerzy ratyPartnerzy PayuPartnerzy InPostPartnerzy InPost

Staviori je především značka pro investiční šperky nejvyšší kvality, drahokamy; diamanty, safíry, rubíny nebo drahé kovy, jako například zlato nebo stříbro. Mimo to se v naší nabídce nalézají také zásnubní prstýnky, široký výběr zlatých a stříbrných šperků pro každou příležitost a investiční diamanty. Naše šperky se vyznačují vysokou kvalitou, jelikož jako jediná společnost nabízíme výrobky z dokonalého, 18-karátového zlata. Italský design a nejvyžší kvalitu provedení oceňují nároční zákazníci, jejichž požadavkům vyhovujeme již řadu let. Seznámte se s naší nabídkou!