Staviori
Staviori

Vrácení

Našim zákazníkům zaručujeme možnost vrácení zakoupeného zboží do 30 dnů od jeho nákupu.

Když se zákazníkovi nějaký produkt nelíbí, může jej odeslat zpět. V takovém případě je kupující povinen zaplatit za zpětnou zásilku, díky čemuž jsou obě strany chráněny před jakoukoliv formou zneužití (Podmínkou vrácení šperků je nepoškozená visačka výrobku, nepoškozený šperk- vinou nedbalého zacházení, jakožto nepoškození certifikátů a dokladu o koupi šperku včetně obalů , ve nichž klient šperky obdržel.)

V případě šperků vyrobených na individuální objednávku není možnost vrácení šperku ! Pro realizaci šperků na objednávku je nutná záloha ve výši 30% z ceny šperku. Záloha je následně odečtena z ceny šperku, ale v případě, že kupující od koupě odstoupí, záloha je již nevratná!

Formulář vrácení / výměny / reklamace zboží

V případě nutnosti vrácení, výměny nebo poškození zboží , prosíme o jeho odeslání spolu s vytištěným a vyplněným formulářem.

Opce

Partnerzy ratyPartnerzy PayuPartnerzy InPostPartnerzy InPost

Staviori je především značka pro investiční šperky nejvyšší kvality, drahokamy; diamanty, safíry, rubíny nebo drahé kovy, jako například zlato nebo stříbro. Mimo to se v naší nabídce nalézají také zásnubní prstýnky, široký výběr zlatých a stříbrných šperků pro každou příležitost a investiční diamanty. Naše šperky se vyznačují vysokou kvalitou, jelikož jako jediná společnost nabízíme výrobky z dokonalého, 18-karátového zlata. Italský design a nejvyžší kvalitu provedení oceňují nároční zákazníci, jejichž požadavkům vyhovujeme již řadu let. Seznámte se s naší nabídkou!