Staviori
Staviori

Výměna

Prstýnku na jinou velikost

Našim zákazníkům zaručujeme možnost bezplatné výměny velikosti zakoupeného prstýnku do 30 dnů od jeho nákupu, proto se při koupi zásnubního prstýnku nemusíte trápit, zda zvolená velikost bude správná.

Až se ukáže, že se prstýnek nehodí, odešlete jej k nám, abychom jej vyměnili na produkt se správnou velikostí. V takovém případě se platí jenom za zpětnou zásilku k nám.

Může se stát, že prstýnek už bude použit nebo nebudeme mít k dispozici požadovanou velikost, tehdy existuje možnost změny velikosti u našeho odborného zlatníka. Je to podobná situace jako v případě produktů s nestandardní velikostí. První změna je zdarma, až na velikosti nad 58. Tehdy cena za změnu velikosti je stanovena individuálně pro jednotlivé modely.

Upozornění! V případěvyrobených na individuální objednávku není možnost k výměně velikost a tehdy jen existuje možnost změny velikosti u našeho odborného zlatníka. Avšak pouze v případě, že konstrukce prstence umožňuje změnu velikosti!

Šperky

Našim zákazníkům zaručujeme možnost bezplatné výměny šperky zakoupené do 30 dnů od jeho nákupu.
Když se zákazníkovi nějaký produkt nelíbí, může jej odeslat zpět. V takovém případě je kupující povinen zaplatit za zpětnou zásilku. (Podmínkou výměny šperků je nepoškozená visačka výrobku, nepoškozený šperk- vinou nedbalého zacházení, jakožto nepoškození certifikátů a dokladu o koupi šperku včetně obalů , ve nichž klient šperky obdržel.)
V případě šperků vyrobených na individuální objednávku není možnost výměna šperku !

Formulář výměny / reklamace / vrácení zboží

V případě nutnosti vrácení, výměny nebo poškození zboží , prosíme o jeho odeslání spolu s vytištěným a vyplněným formulářem.

Opce

Partnerzy ratyPartnerzy PayuPartnerzy InPostPartnerzy InPost

Staviori je především značka pro investiční šperky nejvyšší kvality, drahokamy; diamanty, safíry, rubíny nebo drahé kovy, jako například zlato nebo stříbro. Mimo to se v naší nabídce nalézají také zásnubní prstýnky, široký výběr zlatých a stříbrných šperků pro každou příležitost a investiční diamanty. Naše šperky se vyznačují vysokou kvalitou, jelikož jako jediná společnost nabízíme výrobky z dokonalého, 18-karátového zlata. Italský design a nejvyžší kvalitu provedení oceňují nároční zákazníci, jejichž požadavkům vyhovujeme již řadu let. Seznámte se s naší nabídkou!